Wakacje

INFORMACJE
O KURSIE

PLAN ZAJĘĆ

DWA MIESIĄCE ZAJĘĆ – BEZPŁATNIE dla osób kontynuujących kurs

Uczniowie, którzy kontynuują zajęcia na wakacjach po roku szkolnym, nie ponoszą żadnych opłat za dwa miesiące kursu wakacyjnego! Podczas wakacji odbywa się ponad 40 dni zajęć w pracowni oraz plenerze.

DLA NOWYCH UCZNIÓW

Zajęcia wakacyjne skierowane są dla uczniów klasy III gimnazjum oraz I i II liceum, którzy w przyszłości chcą studiować kierunki: architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, wzornictwo, grafika komputerowa, malarstwo i inne. Zajęcia prowadzone są na wielu poziomach zaawansowania; także dla osób początkujących [RYSUNEK OD ZERA].

Podczas wakacji zajęcia odbywają się w pracowni oraz w plenerze. Jest to bardzo dobra okazja do rozpoczęcia przygody z architekturą i sztuką. Kontynuacją kursu wakacyjnego są profilowane zajęcia w roku szkolnym.

NASZA KADRA

Pracownię tworzą nauczyciele akademiccy w specjalnościach:

architektura, wzornictwo, malarstwo, grafika, historia sztuki, grafika komputerowa, fotografia, konserwacja dzieł sztuki.

NAUCZYCIELE
SZCZEGÓŁY

Zajęcia przeznaczone są dla osób uczęszczających do szkół średnich (licea ogólnokształcące oraz szkoły zawodowe) a także uczniów III klasy gimnazjum.

HARMONOGRAM

Każdy uczeń może samodzielnie ustalić swój plan wakacji i uczęszczać na dowolnie wybrane zajęcia [pracownia i plenery]. Uczniowie rozpoczynający kurs jak również kontynuujący zajęcia przez kolejny rok, podczas wakacji biorą udział w warsztatach plenerowych. Tematyką zajęć jest w głównej mierze architektura [historyczna, współczesna, wnętrza] ale także rzeźba, krajobraz, małe formy architektoniczne [np. pomniki, kapliczki]. Nie ograniczamy się tylko do rysowania “na zewnątrz”. Podczas wakacji rysujemy także we wnętrzach kościołów, muzeach, pałacach i zamkach. Podczas wakacji uczeń ma do wyboru ponad 30 dni plenerowych [każdy dzień to niepowtarzalny temat zajęć!].

PLENERY W RZESZOWIE

Zajęcia rozpoczynają się w ustalonym miejscu [wg. harmonogramu] i trwają 4-5 godzin zegarowych. Podczas jednego pleneru uczeń wykonuje jeden rysunek [obraz] i liczne szkic

PLENERY WYJAZDOWE

Całodniowe plenery wyjazdowe odbywają się cyklicznie i udział w nich może wziąć każdy uczeń niezależnie od poziomu zaawansowania. Każde zajęcia trwają 5-6 godzin + dojazd. W roku 2016 grupa plenerowa odwiedzi: Przemyśl, Sandomierz, Kazimierz Dolny, Sanok, Jarosław, Łańcut, Baranów Sandomierski, Krasiczyn i wiele innych.

PLENERY ZAGRANICZNE

Uczniowie, którzy kontynuują kursy przez kolejny rok mają możliwość wzięcia udziału w plenerach zagranicznych. Jest to wspaniała okazja do rozwijania umiejętności rysunkowych a jednocześnie poznania bliżej najbardziej znanych zabytków architektury i sztuki. Podczas plenerów zagranicznych nie ograniczamy się tylko do rysowania! Wspólnie odwiedzamy muzea, galerie sztuki i najciekawsze miejsca na mapie kulturalnych stolic Europy!

W latach poprzednich rysowaliśmy w Austrii, Czechach, Niemczech, Francji, Szwajcarii i na Węgrzech. 

3d.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie digital art

PRZEJDŹ DALEJ

3d.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie digital art

PRZEJDŹ DALEJ

3d.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie digital art

PRZEJDŹ DALEJ