RYSUNEK OD ZERA

Rysunek od zera

RYSUNEK OD ZERA

NAJLEPSZY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH.

100%

Zapisz się na najlepszy kurs przygotowujący na studia! Rysunek od zera to sprawdzony, intensywny program, który w 100% przygotuje Cię do egzaminów.

ZAPISZ SIĘ

ZACZYNAMY OD PODSTAW

Program kursu RYSUNEK OD ZERA gwarantuje, że uczniowie rozpoczynający kurs od podstaw, zdobędą umiejętności niezbędne do zdania egzaminu wstępnego. RYSUNEK OD ZERA nie wymaga żadnego doświadczenia ani przygotowania.

SZCZEGÓŁY

Pierwsze 5 miesiący kursu to nauka podstaw rysunku, po tym okresie rozpoczynamy merytoryczne przygotowania do egzaminu. Realizujemy wszystkie zagadnienia egzaminacyjne (w formie wiczeń, tematów domowych i symulacji egzaminów), co przekłada się na bardzo dobre przygotowanie naszych uczniów. Pracujemy w kameralnych grupach i szczegółowo omawiamy każdą pracę. Naszym uczniom realizującym program RYSUNEK OD ZERA zapewniamy także bezpłatne wykłady z historii architektury. Stanowią one niezbędne uzupełnienie zajęć z rysunku.

Jeśli jesteś przekonany że chcesz studiowa architekturę, wnętrza, wzornictwo, sztuki wizualne, z nami masz gwarancję, że osiągniesz sukces. Poznaj nas i dowiedz się dlaczego nasi uczniowie od kilku lat zdobywają najwyższe oceny na egzaminach wstępnych.

LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to lekcja próbna, podczas której uczeń może zapoznać się z metodą prowadzenia zajęć i podjąć decyzję o kontynuacji kursu. Ponadto w trakcie wykładu wstępnego omawiane są wszystkie architektoniczne i artystyczne kierunki studiów oraz charakterystyka egzaminów wstępnych – pozwala to uczniom bardziej zorientować się w obranym przez siebie profilu kursu. Pierwsze zajęcia to także tematyczna prezentacja prac kursantów połączona z omówieniem podstawowych zasad kompozycji i perspektywy, koniecznych do wykonania pierwszego zadania rysunkowego [część rysunkowa to ok. 2,5 godziny]. Na końcu zajęć prowadzona jest wspólna korekta rysunków oraz podsumowanie.

Rysunek od 0