PLENERY

JESTEŚMY NAJLEPSI

Mamy już ponad 900 absolwentów, którzy studiują m.in. architekturę, wzornitcwo, grafikę komputerową na wielu uczelniach w Polsce i Europie

NASZE PLENERY

Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje uczniom bogatą ofertę letnich i zimowych wyjazdów plenerowych.

ZWIEDZAJ Z NAMI

Podczas plenerów zagranicznych nie ograniczamy się tylko do rysowania! Wspólnie odwiedzamy muzea, galerie sztuki i najciekawsze miejsca na mapie kulturalnych stolic Europy!

SZCZEGÓŁY

Uczniowie, którzy kontynuują kursy przez kolejny rok mają możliwość wzięcia udziału w plenerach zagranicznych. Jest to wspaniała okazja do rozwijania umiejętności rysunkowych a jednocześnie poznania bliżej najbardziej znanych zabytków architektury i sztuki.

Co roku organizujemy kilka niezależnych wyjazdów plenerowych w najciekawsze miejsca w Polsce i Europie, Do tej pory odwiedziliśmy m.in.: NIEMCY [Berlin, Poczdam], FRANCJA [Paryż], WŁOCHY [Rzym], WĘGRY [Budapeszt], AUSTRIA [Wiedeń], CZECHY [Praga], SZWAJCARIA [Genewa, Zurych], WIELKA BRYTANIA [Londyn]. Oprócz największych Europejskich stolic, cylkicznie odwiedzamy Kraków, Warszawę, Toruń, Sanok, Kazimierz Dolny, Sandomierz, Przemyśl, Jarosław i wiele innych.

Więcej informacji o zajęciach podczas wakacji znajdziesz tutaj.

NAJBLIŻSZY WYJAZD

RZYM - FERIE ZIMOWE 2022