FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

jeśli masz wątpliwości, koniecznie przeczytaj.

Zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów, nie mam jednak żadnego doświadczenia w rysunku, czy dam sobie radę?

Do grupy początkującej zapraszamy osoby bez żadnego doświadczenia rysunkowego. Z doświadczenia wiemy że każdy może nauczy się rysować.
Nasz program "RYSUNEK OD ZERA" wprowadza w świat rysunku krok po kroku. Każdy uczestnik ma zapewnioną pomoc na każdym etapie powstawania pracy. Talent i wrodzone umiejętności na pewno pomagają na początku kursu, ale egzamin z rysunku na ARCHITEKTURĘ oraz inne kierunki artystyczne wymaga bardzo określonych i konkretnych umiejętności. Nasz program w pełni przygotowuje do wszystkich etapów egzaminu.

Lubię rysować/malować, ale nie wiem na jaki kierunek mogę zdawać? Czy możecie mi coś doradzi?

Już podczas spotkań informacyjnych rozmawiamy o egzaminach z rysunku i opisujemy różnice pomiędzy wydziałami w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie i innych. Przez pierwsze miesiące kursu poznajemy podstawowe zagadnienia rysunkowe takie jak perspektywa i psychologia widzenia, po kilku miesiącach jesteśmy w stanie doradzi wybór kierunku studiów.

Nie wiem czy się nadaję i nie wiem jak sobie poradzę. Czy mogę zapłaci tylko za pierwszy miesiąc i zobaczy jak radzę sobie w rysunku? Czy jesteście w stanie stwierdzi czy się nadaję?

Oczywiście, można zapisać się na pierwsze BEZPŁATNE ZAJĘCIA bez żadnych zobowiązań. Po pierwszym miesiącu będziemy w stanie określi postępy. Zadania rysunkowe na egzaminach nie wymagają talentu, są bardziej sumą doświadczenia z przerobionych tematów. Wiele zależy od zaangażowania, jeśli będziesz wykonywa wszystkie tematy z naszego programu "RYSUNEK OD ZERA" postępy widoczne będą z tygodnia na tydzień.

Jakie są koszty kursu rysunku?

Szczegółowy cennik znajduje się tutaj. Pierwsze zajęcia są bezpłatne a płatność uczeń realizuje co miesiąc. Dodatkowo każdy uczestnik może uczestniczy w plenerach wakacyjnych bezpłatnie. Ponadto oferujemy naszym uczniom atrakcyjną formę rabatów i zniżek.

Chodzę do gimnazjum, czy już teraz mogę rozpocząć naukę rysunku?

Oczywiście że tak. W naszym kursie rysunku z powodzeniem biorą udział gimnazjaliści.

Jestem w klasie maturalnej, chcę podchodzi do egzaminu za kilka miesięcy, czy to nie za późno na początek nauki.

Mamy specjalny intensywny program dedykowany początkującym maturzystom. Zajęcia odbywają się wówczas 2 razy w tygodniu i zapewniają szybką i efektywną naukę.

CZEKAMY NA TWOJE PYTANIA!