Rok szkolny

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH

INFORMACJE
O KURSIE

HARMONOGRAM

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów gimnazjum oraz I, II i III liceum, którzy w przyszłości chcą studiować kierunki: architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, architektura krajobrazu, wzornictwo, grafika komputerowa, malarstwo i inne. Ponadto na zajęcia zapraszamy także studentów oraz wszystkich miłośników sztuki, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne. Zajęcia prowadzone są na wielu poziomach zaawansowania, ściśle dostosowanych do umiejętności ucznia.

Wiemy wszystko o egzaminach na Architekturę i wydziały ASP. Program kursu ”RYSUNEK OD ZERA” nie wymaga żadnego doświadczenia ani przygotowania. Poznaj nas i dowiedz się dlaczego uczniowie studia GRAPHIS zdobywają wysokie oceny na egzaminach wstępnych na Architekturę i wydziały ASP. Na zajęcia zapraszamy także osoby zaawansowane, które w naszej szkole chcą doskonalić swoje umiejętności (sugerowany przegląd teczki przed ustaleniem programu i poziomu nauczania).

NASZA KADRA

Pracownię tworzą nauczyciele akademiccy w specjalnościach:

architektura, wzornictwo, malarstwo, grafika, historia sztuki, grafika komputerowa, fotografia, konserwacja dzieł sztuki.

NAUCZYCIELE
PYTANIA?

Zobacz nasz FAQ i znajdź odpowiedź na najczęsciej zadawane pytania

CZĘSTE PYTANIA

LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to lekcja próbna, podczas której uczeń może zobaczyć jak wyglądają zajęcia i podjąć decyzję o kontynuacji kursu. Więcej informacji w zakładce “lekcja próbna”. Każdy uczeń może samodzielnie ustalić swój plan zajęć i uczęszczać na dowolnie wybrane zajęcia [zajęcia profilowane, fakultety, egzaminy próbne].

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ