DLA DZIECI

0 1 PAŹDZIERNIK

WARSZTATY DLA DZIECI
W WIEKU 7-11 LAT

INFORMACJE
O KURSIE

HARMONOGRAM

ROZWIJAJ KREATYWNOŚĆ I WYOBRAŹNIĘ SWOJEGO DZIECKA.

Jako wykładowcy, wiemy jak ważna jest umiejętność postrzegania otaczającego świata i wyrażanie go poprzez zmysł plastyczny. Dlatego też, myśląc o najmłodszych, prowadzimy zajęcia, których nadrzędnym celem jest propagowanie sztuki i odkrywanie wrażliwości. Zajęcia rozwijają twórcze i logiczne myślenie, zdolności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię dziecka.
Na zajęciach uczymy podstaw: perspektywy, światłocienia, kompozycji oraz rysowania postaci, zieleni, zwierząt z wykorzystaniem różnych technik. Staramy się także przedstawić naszym uczniom tajemnice i elementy historii sztuki.
Zapraszamy uczniów w wieku 7-11 lat.

EVENTY

Od kilku lat organizujemy warsztaty plenerowe i kreatywne zajęcia plastyczne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Zajęcia te mają formułę happeningu, który jest wspaniałą okazją do twórczego myślenia i pracy w grupie. Ponadto, uczeń poznaje wiele technik malarskich i graficznych [m.in. monotypia], które wspaniale uzupełniają podstawowe zagadnienia realizowane na zajęciach plastycznych w szkole.
Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 10 projektów artystycznych z udziałem naszych najmłodszych uczniów.

NASZA KADRA

Pracownię tworzą nauczyciele akademiccy w specjalnościach:

architektura, wzornictwo, malarstwo, grafika, historia sztuki, grafika komputerowa, fotografia, konserwacja dzieł sztuki.

NAUCZYCIELE
SZCZEGÓŁY

Warsztaty przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych.

PROGRAM

Program warsztatów został opracowany z myślą o uczniach szkół podstawowych w wieku 7-11 lat. Każdy z uczestników zapozna się ze szlachetnymi technikami malarskimi z technologią malarstwa, rysunku, grafiki oraz pracy na obiektach przestrzennych.
Pracownia artystyczna przystosowana jest do zajęć z najmłodszymi. Wszyscy prowadzący posiadają uprawnienia pedagogiczne oraz wykształcenie artystyczne/projektowe.

Warsztaty odbywają się w grupach 4-8 osób. Każde zajęcia trwają 90 minut [+15 minut przerwy]. W cenie zawarte są:
wszystkie materiały plastyczne
zdrowe przekąski dla dzieci

kids.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie fotografii

PRZEJDŹ DALEJ

kids.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie fotografii

PRZEJDŹ DALEJ

kids.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie fotografii

PRZEJDŹ DALEJ
PYTANIA?

Zobacz nasz FAQ i znajdź odpowiedź na najczęsciej zadawane pytania

CZĘSTE PYTANIA

LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to lekcja próbna, podczas której uczeń może zapoznać się z metodą prowadzenia zajęć i podjąć decyzję o kontynuacji kursu. Ponadto w trakcie wykładu wstępnego omawiane są wszystkie architektoniczne i artystyczne kierunki studiów oraz charakterystyka egzaminów wstępnych – pozwala to uczniom bardziej zorientować się w obranym przez siebie profilu kursu. Pierwsze zajęcia to także tematyczna prezentacja prac kursantów połączona z omówieniem podstawowych zasad kompozycji i perspektywy, koniecznych do wykonania pierwszego zadania rysunkowego [część rysunkowa to ok. 2,5 godziny]. Na końcu zajęć prowadzona jest wspólna korekta rysunków oraz podsumowanie.

ZAPISZ SIĘ NA KURS DLA DZIECI