CAD+3D

0 8 PAŹDZIERNIK

KURS DLA STUDENTÓW
I ARCHITEKTÓW

INFORMACJE
O KURSIE

HARMONOGRAM

AUTOCAD W PIGUŁCE

Kurs CAD+3D skierowany jest do osób zainteresowanych projektowaniem architektonicznym, modelowaniem 3D, renderingiem i obróbką graficzną projektów. Na kurs zapraszamy architektów, studentów architektury [studia I i II stopnia] a także uczniów, którzy w najbliższym czasie podejmą studia architektoniczne.

Kurs obejmuje następujące oprogramowanie:

  • AutoCAD
  • ArchiCAD
  • 3ds max
  • SketchUp
  • Photoshop

Kurs CAD+3D realizowany jest w oparciu o dwa poziomy zaawansowania:

  • architekci i studenci architektury
  • osoby, które rozpoczynają studia architektoniczne
NASZA KADRA

Pracownię tworzą nauczyciele akademiccy w specjalnościach:

architektura, wzornictwo, malarstwo, grafika, historia sztuki, grafika komputerowa, fotografia, konserwacja dzieł sztuki.

NAUCZYCIELE
SZCZEGÓŁY

Zajęcia przeznaczone są dla architektów oraz studentów architektury.

CEL KURSU

Swobodne kształtowanie wizji architektonicznej za pomocą oprogramowania SketchUp, umiejętność posługiwania się narzędziami ArchiCAD/AutoCAD w celu usprawnienia procesu projektowania i realizacji projektów architektoniczno-budowlanych, wykonywanie rysunków technicznych [detale, widoki, rzuty] zgodnie z obowiązującymi standardami, przygotowywanie profesjonalnych wizualizacji [także postprodukcja], efektowne prezentowanie prac w postaci wydruków [przygotowania rysunków do druku].

Kurs obejmuje 32 godziny dydaktyczne [8 bloków zajęć po 4h]
KOSZT KURSU
 550zł

NASZE PRACOWNIE

Zajęcia odbywają się w pracowni komputerowej z wykorzystaniem projektora multimedialnego. Każdy z uczestników kursu ma możliwość pracy na samodzielnym stanowisku, wyposażonym w profesjonalny sprzęt firmy Apple, HP oraz Wacom.

studio komputerowe
8 staniowisk komputerowych Apple [iMac 22”, MiniMac + Cintiq] i PC [monitory 24”] profesjonalne oprogramowanie do grafiki komputerowej i projektowania (m.in. Photoshop, Bridge, Ilustrator, ArchiCAD, Artlantis, SketchUp, 3ds max) tablety Wacom (Cintiq, Intuos)

sala wykładowa
rzutnik HD + ekran multimedialny, Flipchart

Uczestnik kursu może korzystać z własnego sprzętu. Szczegółowe wymagania oraz niezbędne oprogramowanie, do uzgodnienia z prowadzącym

3d.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie CAD+3D

PRZEJDŹ DALEJ

3d.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie CAD+3D

PRZEJDŹ DALEJ

3d.graphis.pl

Dowiedz się więcej o kursie CAD+3D

PRZEJDŹ DALEJ
PYTANIA?

Zobacz nasz FAQ i znajdź odpowiedź na najczęsciej zadawane pytania

CZĘSTE PYTANIA

LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to lekcja próbna, podczas której uczeń może zapoznać się z metodą prowadzenia zajęć i podjąć decyzję o kontynuacji kursu. Ponadto w trakcie wykładu wstępnego omawiane są wszystkie architektoniczne i artystyczne kierunki studiów oraz charakterystyka egzaminów wstępnych – pozwala to uczniom bardziej zorientować się w obranym przez siebie profilu kursu. Pierwsze zajęcia to także tematyczna prezentacja prac kursantów połączona z omówieniem podstawowych zasad kompozycji i perspektywy, koniecznych do wykonania pierwszego zadania rysunkowego [część rysunkowa to ok. 2,5 godziny]. Na końcu zajęć prowadzona jest wspólna korekta rysunków oraz podsumowanie.

ZAPISZ SIĘ NA KURS CAD+3D