LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to lekcja próbna, podczas której uczeń może zapoznać się z metodą prowadzenia zajęć i podjąć decyzję o kontynuacji kursu.

zdjęcia z ZAJĘĆ

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

1 0 WRZESIEŃ

KURS DLA KANDYDATÓW
na KIERUNEK STUDIÓW:
ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

INFORMACJE
O KURSIE

PLAN ZAJĘĆ

O EGZAMINACH WIEMY WSZYSTKO

Praktyczny kurs rysunku skierowany jest dla kandydatów na kierunek:
architektura krajobrazu.

Nasi absolwenci studiują powyższy kierunek na uczelniach: Politechnika Krakowska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Akademia Krakowska, SGGW w Warszawie, Uniwersytet Rzeszowski.

Zajęcia prowadzone są przez architektów, doświadczonych nauczycieli akademickich z pełnymi uprawnieniami pedagogicznymi. Kilkuosobowe grupy zapewniają kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Program kursu obejmuje zajęcia obowiązkowe [6 godzin lekcyjnych tygodniowo] oraz zajęcia fakultatywne i egzaminy próbne [wszystkie bezpłane]. Zajęcia dodatkowe dostępne są bez ograniczeń [do dyspozycji ponad 160 godzin miesięcznie].
Zajęcia dodatkowe szczególnie polecane dla kandydatów na architekturę:

NASZA KADRA

Pracownię tworzą nauczyciele akademiccy w specjalnościach:

architektura, wzornictwo, malarstwo, grafika, historia sztuki, grafika komputerowa, fotografia, konserwacja dzieł sztuki.

NAUCZYCIELE
SZCZEGÓŁY

Zajęcia skierowane są dla osób uczęszczających do szkół średnich (licea ogólnokształcące oraz szkoły zawodowe) a także uczniów III klasy gimnazjum.

INDYWIDUALNY PROGRAM

od podstaw – dla osób początkujących, które nie miały styczności z profesjonalnym rysunkiem
średni – dla osób, które kontynuują zajęcia w kolejnym roku lub przenoszą się z innych kursów
zaawansowany – dla najlepszych! Aby brać udział w grupach zaawansowanych należy przedstawić portfolio w celu weryfikacji umiejętności.

RYSUNEK OD ZERA

Program kursu RYSUNEK OD ZERA gwarantuje, że uczniowie rozpoczynający kurs od podstaw, zdobędą umiejętności niezbędne do zdania egzaminu wstępnego. RYSUNEK OD ZERA nie wymaga żadnego doświadczenia ani przygotowania.

PLENERY

Dwa razy do roku organizujemy zagraniczne plenery. Dotychczas zwiedziliśmy już niemal wszystkie największe miasta Europy. W roku 2017 odwiedzimy Pragę oraz Barcelonę.

CZYTAJ WIĘCEJ

WYSTAWY

Cyklicznie organizujemy wystawy prac naszych uczniów w kraju i zagranicą m.in. w Pradze, Brnie i Bratysławie. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania twórczości szerszej publiczności.

CZYTAJ WIĘCEJ

KONKURSY I AUKCJE

Raz do roku organizujemy konkurs połączony z charytatywną aukcją prac uczniów, z której dochód zasila Hospicjum dla Dzieci.

CZYTAJ WIĘCEJ
PYTANIA?

Zobacz nasz FAQ i znajdź odpowiedź na najczęsciej zadawane pytania

CZĘSTE PYTANIA

LEKCJA PRÓBNA

Pierwsze zajęcia są bezpłatne – jest to lekcja próbna, podczas której uczeń może zapoznać się z metodą prowadzenia zajęć i podjąć decyzję o kontynuacji kursu. Ponadto w trakcie wykładu wstępnego omawiane są wszystkie architektoniczne i artystyczne kierunki studiów oraz charakterystyka egzaminów wstępnych – pozwala to uczniom bardziej zorientować się w obranym przez siebie profilu kursu. Pierwsze zajęcia to także tematyczna prezentacja prac kursantów połączona z omówieniem podstawowych zasad kompozycji i perspektywy, koniecznych do wykonania pierwszego zadania rysunkowego [część rysunkowa to ok. 2,5 godziny]. Na końcu zajęć prowadzona jest wspólna korekta rysunków oraz podsumowanie.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ